Get Adobe Flash player

Το σχολείο

Το σχολείο της Τριάδας χτίστηκε το 1963.

Αποτελείται από 71 μαθητές σε έξι τάξεις στο πρωινό ωράριο.

Από αυτούς τους μαθητές οι 57 συνεχίζουν και στo ολοήμερο.

 

 

 

Οι δάσκαλοι του σχολείου (2016-2017)

 

Διευθυντής: Ντόβας Δημήτρης

Α' τάξη: Ηώ Σακελλαρίου

Β' τάξη: Ευανθία Τσίνα

Γ' τάξη: Αναστάσιος Παπαδημητρίου

Δ' τάξη: Ιωάννα Λουπίδου

Ε' τάξη: Χαρίκλεια Ζιάκα

Στ' τάξη: Σταύρος Παπασηφάκης

Ειδικότητες: 

Αγγλικά: Αθηνά Βάβαρη-Μπάμπαρη

Γαλλικά: Σουλτάνα-Ελένη Ποδάρα

Γυμναστική: Νεκταρία Καραγεώργου

Πληροφορική: Ζωή Δεσποτοπούλου

 

 


 

Οι δάσκαλοι του σχολείου (2015-2016)

 

Διευθυντής: Ντόβας Δημήτρης

Α' τάξη: Χαρά Ζιάκα

Β' τάξη: Ιωάννα Λουπίδου

Γ' τάξη: Ηώ Σακελλαρίου

Δ' τάξη: Ιωάννα Δεσποινούδη

Ε' τάξη: Φωτεινή Σκούρου

Στ' τάξη: Σταύρος Παπασηφάκης

Δασκάλα Ολοημέρου: Παναγιώτα Ευσταθίου

 

Ειδικότητες:

Γυμναστική: Κωνσταντίνος Ντώνας

Αγγλικά : Χρυσή Καρφή

Γαλλικά: Σουλτάνα-Ελένη Ποδάρα

 


 

Οι δάσκαλοι του σχολείου (2014-2015)

 

Διευθυντής: Ντόβας Δημήτρης

Α' τάξη: Ηώ Σακελλαρίου

Β' τάξη: Αστέριος Πασχώνης

Γ' τάξη: Ιωάννα Λουπίδου

Δ' τάξη: Φωτεινή Σκούρου

Ε' τάξη: Χαρά Ζιάκα

Στ' τάξη: Σταύρος Παπασηφάκης

Δασκάλα Ολοημέρου: Ευαγγελία Ντούρμα

 

Ειδικότητες:

Γυμναστική: Νεκταρία Καραγεώργου

 


 

Οι δάσκαλοι του σχολείου (2013-2014)

 

Διευθυντής: Ντόβας Δημήτρης

Α' τάξη: Ηώ Σακελλαρίου

Β' τάξη: Ιωάννα Λουπίδου

Γ' τάξη: Εύη Τσίνα

Δ' τάξη: Αναστασία Αλεξίου

Ε' τάξη: Χαρά Ζιάκα

Στ' τάξη: Σταύρος Παπασηφάκης

Δάσκαλος Ολοήμερου: Νικόλαος Διαμαντής

 

Ειδικότητες:

Γυμναστική: Νεκταρία Καραγεώργου

 


 

Οι δάσκαλοι του σχολείου (2012-2013)

 

Διευθυντής : Ντόβας Δημήτρης

Α΄τάξη : Ηω Σακελλαρίου

Β΄τάξη : Παναγιώτα Ιατροπούλου

 Γ΄τάξη : Εύη Τσίνα

Δ΄τάξη : Ιωάννα Λουπίδου

Ε΄τάξη : Αθηνά Αντωνοπούλου

Στ΄τάξη :Σταύρος Παπασηφάκης

Δασκάλα Ολοήμερου : Μαρία Θεοδωρίδου

 

 

Ειδικότητες

Γυμναστική : Θωμάς Κωστόπουλος

 


 

Οι δάσκαλοι του σχολείου (2011-2012)

 

Διευθυντής : Ντόβας Δημήτρης

Α΄τάξη : Ηω Σακελλαρίου

Β΄τάξη : Εύη Τσίνα

 Γ΄τάξη : Ιωάννα Λουπίδου

Δ΄τάξη : Κωνσταντίνος Βασιλούδης

Ε΄τάξη : Χριστίνα Άννα Μαραγγέλη

Στ΄τάξη :Σταύρος Παπασηφάκης

Δασκάλα Ολοήμερου : Φωτεινή Σκούρου

 

Ειδικότητες

Αγγλικά : Σοφία Τσαουσίδου

Γυμναστική : Κωνσταντίνα Κουμπαράκη

Μουσική : Δέσποινα Μπούρδου

Γερμανικά : Γεράν Κρικοριάν

Νέες Τεχνολογίες : Γιουρούκος Βλάσσης